Corus
www.corusgroup.com
Corus другий по величині в Європі виробник сталі з доходами в 2006 році 9,7 мільярдів фунтів і випуском 18,3 мільйонів тонн сталеварної продукції. Corus поділяється на три операційні підрозділи і має глобальну мережу комерційних офісів і службових центрів. Corus, на кінець 2006 року, забезпечував роботою 41200 чоловік. Марка Corus представляє марку якості, лояльності і сили.

Myriad
www.myriad.fr
Myriad - французький виробник сталі з полімерним покриттям. Річний оборот компанії 300 мільйонів євро. Річний випуск сталі 400 тис. тон. 600 працівників у Франції та європейських офісах. Myriad входить до корпорації Corus.

ThyssenKrupp Steel AG
www.thyssenkrupp-xsteel.com
У фінансовому 2003/2004 році концерн ThyssenKrupp Steel AG виготовив 14,2 мільйонів тонн плоскої сталі, що зробило його провідним виробником у Німеччині та № 2 у Європі. Продуктовий портфель компанії містить гаряче- та холоднокатані продукти з полімерним покриттям.

Северсталь
www.severstal.ru
ВАТ «Северсталь» є одним з лідерів по прибутковості в сталеливарній промисловості, що об’єднує в собі потенціал зростання російського ринку, що розвивається, і стійкість міжнародної компанії. Орієнтованість на продукцію високої доданої вартості в привабливих нішевих ринках, а також успішний досвід придбання і інтеграції першокласних активів в Америці, Італії, Франції і Великобританії, дали «Северсталі» можливість отримувати вищі доходи, ніж у інших російських виробників сталі. Згідно з даними за 2005 рік, компанії, що входять до концерну, виплавили 16,7 млн. тонн сталі.

ArcelorMittal
www.arcelormittal.com
ArcelorMittal – виробник сталі №1 у світі. У віділеннях компанії працює 320 тис. працівників, більш ніж у 60 країнах світу. Фінансові підсумки 2006 року показують комбіновані доходи 88,6 мільярдів доларів. Його виробництво покрило 10% сукупного світового виходу сталі.